top of page

Sungrow, İleri Güneş Enerjisi Yönetim Sistemini Piyasaya Sürüyor

Sungrow'un Yenilikçi Güneş Enerjisi Yönetim Sistemiyle Tanışın

Enerji Piyasası
Enerji Piyasası

HEFEI, Çin - Güneş invertörü ve enerji depolama çözümlerinde küresel bir lider olan Sungrow, akıllı güneş enerjisi santrali yönetim sisteminin güncellenmiş bir sürümü olan iSolarCloud Web 3.0'ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni sistem, operasyon ve bakım (O&M) yönetimini basitleştirmeyi ve güneş enerjisi santrali operatörleri için varlık ve bilgi güvenliğini güçlendirmeyi amaçlayan geliştirmeler sunuyor.

iSolarCloud Web 3.0, invertör modellerinin daha kolay yapılandırılması için koruma parametresi şablonları, şebeke bağlantı parametrelerinin uzaktan ayarlanması desteği ve kapsamlı akıllı analiz araçları gibi bir dizi optimizasyona sahiptir. Bu araçlar, O&M yönetiminde karar vermeye yardımcı olabilecek performans içgörüleri için eğri tabanlı analiz kullanır. Sistem ayrıca, %97'nin üzerinde doğrulukla 23 hata türü için çareleri belirlemek ve önermek için Sungrow'un IV çevrimiçi teşhis teknolojisinden yararlanarak verimli bir arıza teşhis özelliğine sahiptir ve manuel yerinde inceleme ihtiyacını azaltır.


Güvenlik açısından iSolarCloud Web 3.0, uygulamaları, verileri, ağları ve cihazları kapsayan dört boyutlu bir güvenlik koruma sistemi kurar. Endüstriyel bilgi güvenliği için IEC 62443 uluslararası standardı kapsamında sertifikalandırılmıştır ve kullanıcı verilerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlayan AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ile uyumludur.

Sistemin kullanıcı arayüzü de görsel deneyimi geliştirmek için yükseltildi, önemli bilgilere tek tıklamayla erişim ve güneş enerji santrallerinin gerçek zamanlı durum izlemesi için tek bir ekranda birleştirilmiş bir görünüm sunuyor. 1997 yılında kurulan ve dünyanın en güvenilir invertör markası olarak kabul edilen Sungrow, Aralık 2022 itibariyle küresel olarak 340 GW'ın üzerinde kurulu kapasite ile güneş enerjisi endüstrisinde önemli bir varlığa sahiptir.


Şirketin iSolarCloud'u 150'den fazla ülke ve bölgede 1,5 milyondan fazla kullanıcı topladı. Sungrow, yeni güneş enerjisi endüstrisinin büyümesini desteklemek için ürün geliştirme ve teknolojik yeniliğe bağlı kalmaya devam ediyor.


Comments


bottom of page