top of page

Chaberton Energy 100 Güneş Enerjisi Tesisiyle Dönüm Noktasına Ulaştı

Güneş Enerjisinde önümüzdeki iki yılda iki kat büyümeyi hedefliyor.

Güneş Enerjisi
Güneş Enerjisi

Chaberton Energy Holdings, dört yıldan kısa bir süre içinde sözleşme altına alınmış 100'den fazla güneş enerjisi tesisine ulaşarak önemli bir kilometre taşını işaretledi. İlerleyen iki yıl içinde büyümeyi iki katına çıkarma hedefiyle, şirket yenilenebilir enerji sektöründe önde gelen bir oyuncu olarak pozisyonunu sağlamlaştırmayı amaçlıyor.


Chaberton Energy'nin CEO ve kurucusu Stefano Ratti, takımın çabalarıyla gurur duyduğunu ifade ederek, müşterilere mali tasarruflar sunarken enerji geçişini ilerletmeye olan şirketin taahhüdünü vurguladı. 2020 yılında kurulduğundan beri Chaberton, ulusal düzeyde bir topluluk güneş geliştirici olarak genişledi, 10'dan fazla eyalette faaliyet gösteriyor ve portföyünü ticari ve endüstriyel projeleri içerecek şekilde çeşitlendirdi. Topluluk güneş enerjisi kurulumlarının büyümesi dikkat çekici oldu; Wood Mackenzie ve Solar Energy Industries Association'ın verilerine göre, birikmiş kapasite 2015 yılında 85 MWDC iken 2023 yılında 6.2 GWDC'ye fırladı. Bu yükselen eğilimin, İnflasyon Azaltma Yasası gibi olumlu eyalet güneş politikaları ve yasal desteklerle desteklenmesi beklenmektedir.


2024'e bakarken, Ratti, Chaberton'ın topluluklara ve işletmelere değerli güneş enerjisi seçenekleri sunma konusundaki kararlılığına vurgu yaparak, güçlü bir amaç duygusu ve yenilik taahhüdü ile desteklenmektedir. Ratti, Chaberton'ın başarısını ve büyümesini, yaratıcılık, mükemmellik ve insanlık gibi temel değerlerine bağladı ve bu değerler, yüksek kaliteli çalışanları ve müşterileri çeken, olumlu toplumsal katılımı teşvik eden bir iş kültürünü geliştirmiştir.


Comments


bottom of page