top of page

Alarko Carrier'ın Güneş Enerjisi Alanındaki Yenilikçi Çözümleri

Güneş Enerjisinin İleri Hali: Alarko Carrier'ın Çift Taraflı Panelleri

Güneş Paneli
Güneş Paneli

Alarko Carrier, iklimlendirme sektöründe köklü bir deneyime sahip. Yenilikçi çözümleriyle dikkat çeken marka, güneş enerjisinin temiz ve sürdürülebilir bir enerji kaynağı olduğunu vurguluyor. Alarko Diamond Serisi'nin alüminyum çerçevesine sahip Çift Camlı Bifacial (BF) Güneş Panelleri, kullanıcılara eşsiz bir enerji deneyimi sunuyor.


Alarko Carrier, yenilenebilir enerjiye olan bağlılığını bir adım öteye taşıyor. Yüksek verimlilikle güneş enerjisini değerlendirmek için alüminyum çerçeveye sahip çift camlı ve bifacial özelliklere sahip güneş panelleri geliştirdi. Bu teknoloji, güneş panellerinin ön yüzeyine ek olarak arka yüzeyden de güneş ışığı alarak maksimum verimlilik sağlıyor.

Anti-refle kaplı çift cam, PV Panel ömrünü artırırken güneş ışınlarından daha fazla yararlanma imkanı sunuyor.


Alarko Diamond Serisi Bifacial (BF) Güneş Panelleri, üretiminde kullanılan her bir parça için Alarko Carrier mühendisliği alt yapısıyla titizlikle seçilmiş malzemeleri kullanıyor. 11 kalite kontrol noktasından geçirilen güneş panelleri, ileri teknoloji ve kalite standartlarına sahip, güneş enerjisini en etkin şekilde kullanmayı hedefleyen kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor.Comentários


bottom of page