top of page

3.1 MW Güneş Enerjisi Projesi Tamamladı

Çebi Design Fabrikası Çatı Güneş Enerjisi Santrali: Yeşil Geleceğe Katkı Sağlıyor.

Çatı Tipi Güneş Enerjisi Projesi
Çatı Tipi Güneş Enerjisi Projesi

Çebi Design Fabrikası Çatı Tipi Güneş Enerjisi Projesi: Temiz ve Sürdürülebilir Enerji Üretimi Çebi Design Fabrikası, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi'nde konumlanan çatı tipi güneş enerji santralini devreye alarak temiz enerji üretimine katkı sağlıyor.


3.1 MW kurulu güce sahip olan proje, HT-SAAE güneş panelleri ve Growatt invertörleri kullanarak yüksek performans hedefliyor. Tesiste, solar montaj sistemlerinde Kıraç ve Isotec markalarının imzası bulunuyor.


Çebi Design Çatı Tipi Güneş Enerjisi Projesi, yılda 5 milyon kWh'tan fazla elektrik üretme potansiyeli taşıyor. Bu, sürdürülebilir enerji üretimi konusundaki çevresel taahhütlerini yerine getirme konusundaki kararlılığını gösteriyor. Proje aynı zamanda, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi'nde hayata geçirilen en büyük çatı tipi GES olma özelliğini taşıyor.


Projedeki Mühendislik, Temin ve İnşaat (EPC) aşamaları, Solwie Energy tarafından yürütüldü. Solwie Energy CEO'su Samet Koç, Çebi Design Fabrikası Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali'nin başarılı bir şekilde tamamlanmasının, temiz enerji girişimlerine olan bağlılıklarını vurguladığını belirterek, bölgesel çevresel hedeflere katkı sağlamaktan gurur duyduklarını ve yeşil bir geleceği desteklediklerini ifade etti.


Comments


bottom of page